Індія передала комунальним закладам Львівської обласної ради генератори

Фото: ЛОР

Сьогодні, 19 січня, Посольство Індії в Україні передало обласним комунальним закладам Львівщини партію генераторів, потужністю по 30 кВт.  Загальна вартість допомоги – понад 3,6 млн грн.

Про це повідомили в Львівській обласній раді.

«Надзвичайно приємно сьогодні передати 10 генераторів від народу Індії народу України. Дотримуючись людиноцентричного підходу, Республіка Індія приділяє велику увагу гуманітарній підтримці народів, зокрема українському. Починаючи з 24 лютого 2022 року уряд Індії передав Україні 14 партій гуманітарної допомоги, яка складалася з медичних приладів, наметів, спальних мішків, ковдр тощо. Уряд Індії продовжуватиме допомагати Україні», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Харша Кумар Джейна.

На переконання індійців, енергетичне обладнання сприятиме відновленню добробуту українців.

«Дякую народу Індії за те, що допомагаєте нам найбільш необхідними взимку речами. Ці генератори будуть встановлені в навчальних закладах, що дасть змогу дітям навчатися. Дуже приємно, що нам допомагає Індія, яка також відстоювала свою культуру і виборола незалежність. Сьогодні ми боремося за свою незалежність, культуру, за гідність людей та за свободу. І цим показуємо приклад усьому цивілізованому світу», – зазначив начальник Львівської обласної військової адміністрації, депутат Львівської обласної ради Максим Козицький.

Від початку російської агресії Індія передала українським закладам охорони здоров’я 187 тонн гуманітарних вантажів.

оренда квартири Львів

Новини