«Інфраструктура РФ в Криму сама себе не спалить»: Україна продовжить завдавати удари – речник Військово-морських сил

Фото: Соцмережі

Україна продовжуватиме свою стратегію і руйнуватиме російську інфраструктуру у тимчасово окупованому Криму.

Про це заявив речник Військово-морських сил Збройних сил України, капітан третього рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Стратегія навряд чи зміниться. Я не готовий давати якісь стовідсоткові прогнози щодо стратегії Збройних сил України, бо це вищий рівень. Але ми своїх планів не змінювали», – зауважив Плетенчук.

За його словами, швидше за все, удари будуть завдаватися й надалі. «Російська інфраструктура в Криму сама себе не спалить, міст сам себе не зруйнує, хоча це під питанням насправді. З кораблями складніше, вони зазвичай мають позитивну плавучість і їм треба допомагати», – сказав Плетенчук.

Речник ВМС України повідомив, що сьогодні дуже потужно працює російське ІПСО на півдні.

«Російське ІПСО просуває наративи, що південь буде повністю «злито» за домовленостями. Я це чую часто, з періодичністю в кілька місяців або півроку», – додав він.

Нагадаємо, надвечір 31 січня в соцмережах з’явилася інформація, що після вибухів у районі аеропорту Бельбек спалахнула пожежа.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук підтвердив удар по території аеродрому Бельбек.

Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки заявило, що останній удар українських сил по аеродрому Бельбек ще більше підірвав потенціал російської авіації.

оренда квартири Львів

Новини