ISW: Кадиров після атаки на «Крокус» пригрозив «короткою розмовою» російським ультранаціоналістам

Фото: apostrophe

Глава Чечні Рамзан Кадиров висловив занепокоєння через реакцію російських ультранаціоналістів на напад на «Крокус Сіті Хол».

Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), пише Українська правда.

Глава Чечні вважає, що масштаб атаки «набагато більший і глибший», ніж сама атака, оскільки вороги Росії намагаються підірвати Росію, пропагуючи націоналізм.

Кадиров заявив, що Росія завжди була багатонаціональною та багатоконфесійною країною, але «лжепатріоти» намагаються грати на емоціях людей і «закликають до фашистських методів».

Він також пригрозив «короткою розмовою» з розпалювачами міжнаціонального конфлікту.

ISW припускає, що Кадиров звертався до російських ультранаціоналістів, які використали напад на «Крокус Сіті Хол», щоб висловити ворожість до неетнічних російських меншин та мігрантів у Росії.

Раніше Кадиров був у центрі гучних міжетнічних і релігійних скандалів, що, ймовірно, завадило його спробам балансувати між відстоюванням ісламських цінностей Чечні та підтримкою дедалі більш ультранаціоналістичного Кремля.

Ключові висновки ISW за 24 березня:

Українські війська завдали удару по центру зв’язку Чорноморського флоту (ЧФ) в окупованому Севастополі, Крим, а також, за повідомленнями, в ніч на 23 березня завдали удару по нафтобазі і принаймні частково пошкодили два десантні кораблі ЧФ.

У ніч з 23 на 24 лютого російські війська здійснили серію безпілотних і ракетних ударів по об’єктах української енергетичної інфраструктури, головним чином, по південній і західній Україні.

За повідомленнями, російські війська наближаються до околиць Часів Яру Донецької області, але навряд чи загрожують оточенню або захопленню населеного пункту в найближчі місяці.

Захоплення Часів Яру дало б російським військам обмежені, але незначні оперативні переваги, якби вони змогли його здійснити.

Інформаційне агентство «Ісламської держави» (ІД) Amaq опублікувало 23 березня кадри, нібито зняті з точки зору нападників, які брали участь у нападі на «Крокус Сіті Холл» 22 березня.

Російські чиновники запропонували посилити антимігрантську політику у відповідь на напад у «Крокус Сіті Холі».

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров висловив стурбованість реакцією російських ультранаціоналістів на напад на «Крокус Сіті Холл».

24 березня, російські війська здійснили підтверджені просування поблизу Бахмута, Авдіївки та Донецька на тлі продовження позиційних боїв вздовж усієї лінії зіткнення.

Президент Росії Володимир Путін 23 березня підписав закон, що створює правову основу для зарахування членів Всеросійського козачого товариства до мобілізаційного резерву російської армії, ймовірно, в рамках триваючої криптомобілізації та військової формалізації.

оренда квартири Львів

Новини