ISW: РФ б’є «Шахедами» по українських позиціях на передовій

Фото: Сили оборони півдня

Військові аналітики спостерігають збільшення кількості ударів російських безпілотників «Шахед» по українських позиціях на передовій.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), повідомляє Українська правда.

Відомий, пов’язаний з Кремлем російський військовий блогер стверджував, що російські війська нещодавно зосередили артилерійську та авіаційну діяльність у прифронтових районах.

Він також написав, що росіяни завдали ударів у тилових районах Кіровоградської, Харківської та Дніпропетровської областей.

По всій лінії фронту точаться позиційні бої, підтверджених просувань немає жодна зі сторін.

Ключові висновки ISW за 17 січня:

Представник української розвідки повідомив, що російські війська не мають необхідних оперативних резервів для проведення одночасних наступальних дій на кількох напрямках в Україні.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Мєдвєдєв 17 січня підтвердив, що ліквідація української державності та незалежності залишається однією з головних цілей Росії у війні.

Україна вперше успішно застосувала відремонтовану в Україні гібридну систему протиповітряної оборони (FrankenSAM).

Німеччина та Франція оголосили про додаткову військову допомогу Україні 16 січня.

Російська ультранаціоналістична спільнота вважає ксенофобію ключовим принципом у 2024 році, оскільки російські ультранаціоналісти продовжують використовувати інциденти, пов’язані з мігрантами та неетнічними російськими групами, щоб закликати до антимігрантської політики та висловлювати зростаючу ворожість до неетнічних росіян в Росії.

Постійні спроби Кремля задобрити російську ультранаціоналістичну спільноту, ймовірно, призведуть до посилення тертя між бажаною риторикою і політикою Кремля щодо міграції та міжнаціональних відносин і політикою російських ультранаціоналістів.

Значні протести спалахнули в Баймаку, Республіка Башкортостан, після того, як російський суд виніс обвинувальний вирок відомому башкортському активісту, що викликало швидку реакцію російського уряду, а також негативну реакцію з боку російської ультранаціоналістичної спільноти.

Широко розповсюджені скарги російських військових блогерів на лідера узбецької громади в Росії спонукали Слідчий комітет Росії відкрити кримінальну справу, що свідчить про те, що російський уряд може відчувати тиск з боку ультранаціоналістичного інформаційного простору, який об’єднується навколо ксенофобських та антимігрантських ідеалів, з метою реагування на вимоги військових блогерів.

Російське військове командування продовжує засуджувати російських офіцерів у справах, пов’язаних з українськими ударами, що є частиною ймовірних зусиль, спрямованих на покращення дисципліни в російській армії.

Кремль продовжує докладати зусиль для розширення російського впливу в Африці через Міністерство оборони Росії та підконтрольний йому Африканський корпус.

Загроза вторинних санкцій з боку США, як повідомляється, має масштабний вплив на турецько-російські фінансові зв’язки.

Позиційні бої тривали вздовж усієї лінії зіткнення 17 січня.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов підтвердив, що російська влада збільшує чисельність контингенту Росгвардії в окупованій Україні для посилення окупаційного контролю.

оренда квартири Львів

Новини