ISW: російські професійні актори знялися у відео, щоб підірвати мобілізацію в Україні

Фото: Главком

Проросійські канали поширюють пропагандистський відеоролик про мобілізацію в Україні, покликаний підірвати довіру українців до влади.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише Українська правда.

За інформацією військових аналітиків, цей пропагандистський ролик вирізняється високою вартістю та кінематографічною витонченістю, що свідчить про те, що він є продуктом узгодженої та добре забезпеченої ресурсами інформаційної операції.

Російські опозиційні видання «Агентство» та «Медіазона» повідомили, що актори, зняті у відео, є професійними російськими акторами, які раніше брали участь у російських телевізійних шоу.

Один з акторів відмовився обговорювати свою участь у відео, стверджуючи, що він знімається лише у фільмах, а не в рекламі.

Кремль і раніше використовував високовартісні пропагандистські відео як частину централізовано керованих інформаційних операцій, і характеристики цього останнього відео свідчать про те, що воно підтримує ширші зусилля Кремля, спрямовані на підрив довіри українців до уряду, підрив українських мобілізаційних зусиль і підбурювання до внутрішнього невдоволення.

Ключові висновки ISW за 1 квітня:

Спільне розслідування «60 хвилин», The Insider та Der Spiegel переконливо свідчить про те, що Кремль протягом десятиліття веде постійну кінетичну кампанію, безпосередньо спрямовану проти американського урядового персоналу як у Сполучених Штатах, так і за кордоном, з ймовірною метою фізичного ураження американських урядовців.

Служба зовнішньої розвідки Росії активізує зусилля, спрямовані на неправдиве звинувачення України в терористичній атаці в «Крокус Сіті Хол» 22 березня, заперечуючи будь-яку відповідальність або причетність Ісламської держави до цієї атаки.

Російська влада вживає заходів для подальшого посилення репресій проти громад мігрантів у Росії після теракту в «Крокус Сіті Холі».

Нещодавно російські війська здійснили підтверджені просування поблизу Авдіївки та на східному (лівому) березі Херсонської області на тлі тривалих позиційних боїв уздовж всієї лінії зіткнення 1 квітня.

Міністерство оборони (МО) Росії продовжує запевняти російську громадськість, що російські військовослужбовці строкової служби не будуть розгортатися на більшій частині окупованої України і не братимуть участі в бойових діях в Україні, незважаючи на початок весняного піврічного призову на строкову військову службу, який розпочався 1 квітня.

оренда квартири Львів

Новини