Італія близька до підписання з Україною «гарантій безпеки» – глава МЗС

Фото: ANSA

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні повідомив, що Рим близький до підписання двосторонньої угоди про безпеку з Україною.

Про це повідомляє ANSA, передає Укрінформ.

«Я вважаю важливим і терміновим доповісти вам про переговори з українською владою щодо двосторонньої угоди про співпрацю у сфері безпеки, яку прем’єр-міністр планує підписати. Я вважаю своїм обов’язком заздалегідь повідомити парламент про зміст і ключові аспекти поточних дискусій, які, як ми сподіваємося, вдасться успішно завершити найближчими днями», – заявив Таяні на спільному засіданні комітетів з питань оборони і закордонних справ нижньої палати парламенту і сенату Італії.

За його словами, значення цієї угоди з Києвом є «політичним та символічним, оскільки вона дає чіткий сигнал на користь міжнародного права».

Таяні зазначив, що Італія також підтримує відновлення України, це відбуватиметься у два етапи: поки війна ще триває і після неї.

Глава МЗС Італії додав, що смерть у в’язниці російського опозиційного лідера Олексія Навального привела до «прискорення» зусиль на підтримку Києва.

Як повідомлялося, раніше Україна підписала безпекові угоди з Великою Британією, Німеччиною та Францією.

оренда квартири Львів

Новини