Кабмін запровадить санкції проти Ірану: вніс пропозиції на розгляд РНБО

Фото: АрміяInform

Кабінет міністрів вніс на розгляд РНБО пропозицій щодо застосування секторальних санкцій щодо Ірану. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 25 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Відповідно до пропозицій Уряду, санкції запроваджуються строком на 50 років та містять:

запобігання виведенню капіталів резидентами Ісламської Республіки Іран за межі України;

заборону передання резидентам Ірану технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності;

заборону здійснення інвестицій в Іран та до/на користь резидентів країни;

зупинення обслуговування електронних платіжних засобів (зокрема, переказів, здійснення розрахунків та видачі готівки), емітованих резидентами Ірану;

заборону реєстрації Національним банком України міжнародної платіжної системи, учасника міжнародної платіжної системи, операторами яких є резиденти Ісламської Республіки Іран тощо.

А також обмеження торговельних операцій з товарами, на міжнародні передачі яких поширюється дія Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» з резидентами Ісламської Республіки Іран (повна заборона).

«Даємо старт секторальним санкціям проти Ірану. Попередні обмеження, запроваджені Україною та нашими партнерами щодо осіб та компаній, безпосередньо причетних до постачання зброї росії, на жаль, не були сприйняті, як серйозне попередження.

Що ж – ми посилимо наші аргументи. Також працюватимемо над тим, щоб до таких жорстких рішень долучилося якомога більше країн світу. Агресія проти України не залишиться непокараною. Точно так не залишиться непокараною допомога агресору», – зазначила перша віцепрем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко.

оренда квартири Львів

Новини