Канада надасть Україні пакет підтримки на 38 мільйонів доларів

Фото: РБК-Україна

Прем’єр Канади Джастін Трюдо на Саміті миру оголосив про пакет заходів на підтримку України вартістю 52,4 млн канадських доларів (близько 38.1 млн. доларів США).

Про це інормує сайт прем’єрміністра Канади, пише Українська правда.

Оголошений пакет заходів Канади на підтримку українців включає 15 млн канадських доларів ($10,9 млн) на підтримку вразливих дітей, молоді з груп ризику та реінтеграцію дітей-переселенців, які повертаються в Україну, шляхом покращення послуг із захисту дітей та сімейних форм опіки; покращення доступу до правосуддя для жертв воєнних злочинів; підвищення обізнаності сімей та громадянського суспільства про процес пошуку зниклих безвісти; підтримку чоловіків, які пережили сексуальне насильство, пов’язане з війною, у тому числі військовополонених.

20 млн канадських доларів ($14,5 млн) буде виділено на підтримку невідкладних зусиль України з відновлення пошкодженого енергетичного обладнання та інфраструктури.

Крім того, 15,4 млн канадських доларів ($11,2 млн) буде інвестовано у: Міжнародний валютний фонд для зусиль, спрямованих на те, щоб допомогти Україні отримати технічну допомогу та навчання, необхідне для економічних реформ і вступу до Євросоюзу; на поліпшення можливості України безпечно очистити свою територію від мін та інших вибухонебезпечних пережитків війни; на надання уряду України техдопомоги з боку експертів уряду Канади в секторах юстиції та енергетики.

Крім цього, уряд Канади також інвестує 2 млн канадських доларів ($1,5 млн) на підтримку безпечної та надійної експлуатації ядерних об’єктів в Україні через Міжнародне агентство з атомної енергії.

оренда квартири Львів

Новини