Канада виділяє понад $55 млн на ініціативу Німеччини з постачання ППО для України

Фото: АрміяInform

Міністр оборони Канади Білл Блер оголосив про виділення 76 мільйонів канадських доларів ($55,6 мільйона) на ініціативу Німеччини з постачання Україні засобів протиповітряної оборони.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на заяву Блер 10 травня за підсумками зустрічі з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом в Оттаві.

Зазначається, що Канада долучиться до ініціативи Берліна, яка «об’єднує гроші і ресурси міжнародної спільноти для швидкого пошуку і постачання систем протиповітряної оборони для України».

«Ці системи допоможуть захиститися від російських повітряних атак, які вбили тисячі українців і зруйнували лікарні, електростанції та житлові будинки», – йдеться в повідомленні Міноборони Канади.

Там також нагадали, що військовослужбовці канадських Збройних сил наразі перебувають у Німеччині в складі Групи сприяння безпеці, яка допомагає полегшити передачу військової допомоги Україні та планує негайні та довгострокові потреби у навчанні ЗСУ.

Нагадаємо, уряд Німеччини запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони, які можна передати Україні. Берлін пізніше повідомляв, що обговорює з Данією та Нідерландами фінансування ініціативи.

У квітні Бельгія також оголосила про виділення 200 мільйонів євро на німецьку ініціативу.

оренда квартири Львів

Новини