Канада запровадила санкції проти 63 фізичних і юридичних осіб РФ

Скрін з відео: Cpac, Ютуб

Уряд Канади з нагоди візиту Володимира Зеленського оголосив про запровадження санкцій проти 63 російських фізичних і юридичних осіб.

Про це на пресконференції за підсумками переговорів із Володимиром Зеленським у п’ятницю заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає «Європейська правда».

За словами канадського прем’єра, підсанкційні особи «причетні до незаконного переміщення та утримання українських дітей, генерування та поширення дезінформації та пропаганди», а також ядерної програм РФ.

Згідно з інформацією на сайті МЗС Канади, санкційні обмеження набули чинності 20 вересня.

У списку згадуються, серед іншого, Московський державний інститут міжнародних відносин («МГІМО») та його ректор Анатолій Торкунов, видання «Взгляд» і «Комсомольська правда» (останню неофіційно називають «улюбленою газетою Путіна»).

Під нові обмеження Канади потрапили також Вища школи економіки РФ, російські молодіжні організації «Юнармія», «Молода гвардія» і «Рух перших», так звані аналітичні центри – дискусійний клуб «Валдай», Російська рада з міжнародних справ і Рада із зовнішньої та оборонної політики.

Серед фізичних осіб у списку згадуються міністр праці РФ Антон Котяков, глава «Росспівробітництва» Євгеній Примаков та «Російське географічне товариство», яке очолює міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Раніше президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо підписали оновлену угоду про вільну торгівлю між двома державами.

Канада також підготувала новий пакет військової допомоги для України на майже 483 млн доларів США й долучиться до коаліції з навчання українців на винищувачах F-16.

оренда квартири Львів

Новини