Канікули у школах Львівщини будуть тривати до кінця січня, – Олег Паска

Фото: izbirkom

У школах Львівщини розпочинаються канікули. Їх початок і закінчення визначаються законодавством і педагогічною радою кожного окремого навчального закладу. Тому кожна школа сама визначила, коли у них будуть відбуватись канікули.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів керівник Департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації. Олег Паска.

«Справа в тому, що 10% шкіл вже пішли на канікули з цього понеділка. З наступного  підуть ще 40%. Це, приблизно, 400 шкіл. А з 31 грудня – ще 50%. Канікули, як правило, будуть тривати 3-4 тижні. Ми рекомендували проводити канікули з кінця грудня до кінця січня», – сказав головний освітянин Львівщини.

Раніше в обласному управлінні освіти рекомендували школам перенести осінні канікули на зимові. За словами посадовця, більше 60% шкіл так і зробили. Тому в найхолоднішу пору діти будуть на канікулах.

«Також хочу зазначити, що попри війну і умови, які є, 64% шкіл навчаються очно. Приблизно 363 школи – зі змішаною формою, і 32 заклади – з дистанційною. Тобто, цього року у нас буде краща соціалізація учнів. Більше часу приділяють навчанню. Минулого року був ковід і діти більше навчались дистанційно. Цього року більше навчаються очно», – зауважив Олег Паска.

оренда квартири Львів

Новини