Кіберфахівці ГУР отримали доступ до секретної інформації міноборони РФ

Фото: ГУР

Кіберфахівці ГУР реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора Росії – у результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Зазначається, що тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо РФ, а також – масивом секретної службової документації російського міністерства війни.

Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між більше як 2000 структурних одиниць силового відомства Росії.

Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок.

Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів мо рф, а ще заступників, помічників, спеціалістів – усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ». Наприклад, у розпорядженні воєнної розвідки України, опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ – Іванова Тімура Вадімовіча. Зазначається, що цей заступник Шойґу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною.

«Робота у кіберпросторі Росії, спрямована на перешкоджання й параліч діяльності відповідальних за війну проти українського народу силових органів та посадовців держави-агресора, триває. Далі – буде».

оренда квартири Львів

Новини