Кіберфахівці ГУР знищили всю ІТ-інфраструктуру компанії РФ, яка працює на оборонку

Фото: ГУР

Кіберфахівці ГУР знищили всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості, зокрема на підприємствах ВПК.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Зазначається, що вказана компанія презентувала себе як одне з найбільш сучасних російських підприємств, яке надавало допомогу у впровадженні інформаційних систем до установ, що займаються проєктуванням, виробництвом автомобільних та авіаційних компонентів, важким машинобудуванням, виробництвом обладнання та приладів, зокрема в інтересах російського оборонно-промислового комплексу.

Руйнівну атаку проти IPL Consulting здійснили фахівці ГУР, які проникли до внутрішньої мережі компанії та знищили всю її ІТ-інфраструктуру розміром понад 60 терабайт, десятки серверів і баз даних.

Вартість втраченого РФ цифрового масиву даних підраховується. В умовах санкційного тиску проти Росії, що триває, нанесені збитки для ворога – вкрай болючі. Крім того, постраждають десятки компаній рф, які працюють на «оборонку» держави-агресора.

оренда квартири Львів

Новини