Кількість постраждалих від ракетного обстрілу зросла до 17 – Андрій Васько

Фото: Р. Балук

Кількість тих, хто звернувся про медичну допомогу внаслідок сьогоднішньої ракетної атаки на Львівщину, зросла до сімнадцяти осіб. Шістьох з них шпиталізували. Стан усіх постраждалих є стабільним. Однак, вони відчувають стресовий розлад.

Про це в спецефірі на «Першому Західному» розповів керівник обласного Центру екстреної медицини та медицини катастроф Андрій Васько.

«Стан всіх пацієнтів є стабільний. Їм надається медична допомога. Деяким – в амбулаторному режимі, деяким – в стаціонарних відділень лікарень. Шість пацієнтів є ушпиталені. Інші отримали амбулаторну допомогу на місці події», – розповідає лікар.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Він додає, що морально-психологічний стан всіх постраждалих є складним. Травматичний гострий розклад є у кожного з тих, хто звернувся про допомогу. Його можна відчувати і згодом. Симптомами будуть постійна тривога, втрата апетиту, безсоння. Людина може бути дезорієнтованою, не реагувати на події, які відбуваються навколо.  В таких випадках необхідно звернутись про допомогу до лікаря.

«Але треба наголошувати на тому, що цих речей можна було би уникнути, якби мешканці перебували в укриттях. Більшість травм, які отримали під час сьогоднішнього обстрілу – це травми пов’язані з переміщенням по битому склі,  з тим, що уламки приміщень літали в повітрі, і тим, що вибуховою хвилею людей відкидає і люди отримують травми від падіння. Сигнал повітряна тривога є обов’язковим для виконання для всіх», – говорить Андрій Васько.

оренда квартири Львів

Новини