КМУ зареєстрував у Раді законопроєкт про збільшення чисельності ДПСУ на 15 тис.

Фото: ДПСУ

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про збільшення на 15 тис. військовослужбовців Державної прикордонної служби України

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній раді України Тарас Мельничук.

Кабінетом Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України проєкт закону «Про внесення зміни до пункту 1 розділу ІХ «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державну прикордонну службу України» (реєстр. № 11091).

Зазначається, що «законопроєктом, з огляду на нагальну необхідність формування та нарощення бойових резервів Держприкордонслужби у складі сил оборони і забезпечення готовності Держприкордонслужби в післявоєнний період взяти під контроль державний кордон у його міжнародно визнаних межах та адекватне реагування наявними силами та засобами Держприкордонслужби на актуальні й потенційні загрози національній безпеці на державному кордоні, передбачено збільшення на 15 тис. військовослужбовців загальної чисельності Державної прикордонної служби України».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 12 березня анонсував збільшення чисельності прикордонних військ з огляду на поточні завдання захисту від російської агресії, і в розрахунку на довготривалий захист кордонів.

оренда квартири Львів

Новини