Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то нас будуть щоденно штовхати назад − Зеленський

Скрин з відео: PBS

Україна не має необхідної кількості озброєння, щоб успішно протистояти російській навалі, за таких умов окупанти щоденно посуватимуть українські війська назад.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю PBS, повідомляє Українська правда.

«Я кажу вам відверто − без цієї допомоги (від союзників, зокрема, від США − ред.) шансів перемогти у нас не буде. І треба бути набагато сильнішим за свого ворога − ось про що я говорю. Сьогодні артилерійський снаряд (на фронті у української сторони) – 1 до 10 (які є у Росії). Чи можемо ми так стояти? Ні. Літаків – 1 до 30. Як можна воювати? Ми ж не просимо якусь особливу зброю. І ніхто не просить дати 500 чи 300 літаків − Росія, до речі, 300 літаків використовує тільки на території України! У будь-якому випадку при цій статистиці вони (РФ − ред.) нас будуть щоденно штовхати назад».

За його словами, для того, щоб боронити ті території, які зараз під контролем України, треба зрівнятися з Росією у кількості снарядів і на 10 російських мати 10 з боку України.

«Як можна знищити (ворога − ред.), план − дуже простий. Він зрозумілий. Він є. Є конкретна зброя, яка потрібна, щоб іти вперед. Є конкретна зброя, щоб захистити небо. І є конкретна зброя, щоб розблокувати небо, щоб люди (військові − ред.) йшли вперед. План є. І більше того − всі партнери це мають на руках. Всі. Цей план того, що нам технічно дуже потрібно», − наголосив Зеленський.

На запитання, чи очікує він, що Україні буле легше наступного року, президент сказав, що «легше не буде» і що українці не думають про наступний рік, а думають про завтрашній день.

«Ми думаємо про завтра. Наші цілі набагато більш життєві і простіші. Нам треба жити завтра. Що буде в наступному році − ніхто не знає. Ми не розуміємо, яку підтримку матиме Україна, які ще війни можуть бути у світі, що буде з Конгресом США (з рішенням щодо України)».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський розповів, що росіяни зуміли знищити Трипільську ТЕС, оскільки в тому регіоні закінчились ракети для її захисту на тлі браку допомоги від союзників.

оренда квартири Львів

Новини