Командувач армії Британії: Україна ще кілька місяців буде у скрутному становищі у війні з РФ

Фото: The Guardian

Командувач Збройних сил Великої Британії адмірал сер Тоні Радакін вважає, що Україна відчуватиме нестачу боєприпасів і перебуватиме в невигідному становищі у війні з Росією протягом декількох місяців, поки Захід не погодить подальші кроки на підтримку Києва.

Про це Радакін сказав на конференції з питань оборони в британському аналітичному центрі Chatham House, пише The Guardian, повідомляє «Європейська правда».

За словами командувача британської армії, на полі бою Україна постала перед складною ситуацією, в якій її військо «бореться за боєприпаси та запаси», військова допомога США заблокована в Конгресі, а Європа поки що не в змозі її компенсувати.

Він додав, що союзники в НАТО вже обговорюють, як вони можуть посилити підтримку України, й припустив, що нові оголошення про це можуть пролунати на саміті Альянсу у Вашингтоні або напередодні нього.

Що стосується Росії, то, за словами Радакіна, вона «на тактичному рівні здобуває відносно невеликі території», зокрема місто Авдіївка на Донеччині, а також веде активні бойові дії в районі міста Часів Яр – куди українські сили відійшли після виходу з Бахмута.

«Я думаю, що це скрутне становище, яке, ймовірно, триватиме щонайменше наступні кілька місяців», – підсумував командувач армією Британії. Він припустив, що Київ навряд чи зможе розпочати новий контрнаступ до кінця літа, а найімовірніше, це станеться вже наступного року.

Нагадаємо, за оцінками розвідувального центру Сил оборони Естонії, захоплення Авдіївки в Донецькій області не забезпечило того позитивного висвітлення в ЗМІ, яке було потрібно російському керівництву перед президентськими виборами.

оренда квартири Львів

Новини