Командувач військ ОК «Південь» заявив про відставку

Фото: ОК Південь, Фейсбук

Командувач військ Оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук заявив, що йде у відставку з посади і буде займатися навчанням військовослужбовців.

Про це Ковальчук повідомив у своєму зверненні.

«Ми разом звільнили від окупанта частину Одещини – острів Зміїний – і левову частку територіального моря України, Миколаївщину і Херсонщину на правому березі Дніпра. Ми виконували бойові завдання, відбиваючи зухвалий ворожий десант, відкидаючи і топлячи ворожі кораблі, створюючи безпрецедентні історичні факти новітньої ери наших Збройних Сил.»

«Я пишаюся тим, що мав честь і довіру бути вашим командиром, бути командувачем славетного й норовливого Півдня, якій вміє бути лагідно-теплим і гостинно-привітним для своїх та бурхливо-пекельним, люто-штормовим для ворогів.»

Генерал-майор Андрій Ковальчук також повідомив, що залишається в «єдиній армійській родині» і буде займатися вихованням молодих офіцерів.

«Із впевненістю в нас і в наших з вами силах залишаюсь в єдиній армійській родині, і в вихованні молодих офіцерів впровадживатиму ті самі принципи й вимоги, що завжди мав і маю до себе й тих, кого веду за собою: честь, порядність, патріотизм, відповідальність, відвага і розсудливість, – з цього зростає справжній командир, який здатний бути взірцем для наслідування і виховувати власним прикладом свій бойовий колектив. Так формується новітнє військо демократичної незалежної держави. Бажаю кожному бачити в цьому свої перспективи.»

оренда квартири Львів

Новини