Конгрес вже завтра може почати збір підписів, щоб розглянути допомогу Україні в обхід спікера

Фото: Голос Америки

Збір підписів за те, щоб поставити законопроєкт про допомогу Україні та іншим партнерам на голосування в Палаті представників Конгресу США в обхід спікера, може розпочатись вже цього тижня, якщо спікер Майк Джонсон до того часу не внесе цей законопроєкт на розгляд.

Про це заявив конгресмен-республіканець Браян Фіцпатрік у середу під час пресбрифінгу в Капітолії, пише Голос Америки.

«Це точка тиску, спроба застосувати тиск, щоб змусити щось винести в зал для голосування», – сказав Фіцпатрік.

Конгресмен додав: «Якщо Палата представників не може дійти консенсусу щодо законопроєкту, який буде внесений на розгляд, альтернативою не може бути те, що Україна зазнає поразки, а наш кордон залишиться відкритим. Ми не можемо допустити, щоб це сталося».

Останнім часом Білий дім та низка законодавців у Палаті представників активізували свої заклики до спікера Майка Джонсона внести на розгляд законопроєкт із допомоги країні та іншим партнерам.

Фіцпатрік розповів, що працює з офісом Джонсона, щоб донести пакет до Палати представників через регулярні канали. Але якщо спікер відмовиться виконувати вимоги, прихильники законопроєкт вже в п’ятницю цього тижня почнуть збір підписів за петицію про голосування в обхід спікера.

Конгресмен додав, що він «дуже впевнений», що вона може отримати 218 підписів, необхідних для ухвалення.

Раніше повідомлялося, що у Конгресі обговорюють можливість спеціальної процедури в обхід спікера, щоб прискорити ухвалення допомоги Україні.

оренда квартири Львів

Новини