Корегувальник, який навів ракети на піцерію в Краматорську, отримав довічний термін – прокуратура


Довічне ув’язнення отримав мешканець Краматорська, який навів ракетний удар окупантів по «Ria Pizza», внаслідок якого загинуло 13 людей.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Суд встановив, що чоловік, який працював на газотранспортному підприємстві, був завербований для виконання завдань на користь держави-агресора. 27 червня 2023 року до нього учергове звернувся «начальник відділення розвідки командування вв мвс днр». Він поставив перед так званим агентом завдання щодо перевірки інформації про наявність українських військових у «Ria Pizza» в м. Краматорську.

Засуджений погодився на пропозицію. У центрі міста він помітив на парковці авто з військовими номерами та самих військових у закладі харчування. Записав два відео, які одразу надіслав співрозмовнику в месенджер «Telegram». Аби ніхто не помітив його зацікавленості локацією, усі свої дії чоловік старанно приховував від сторонніх очей.

Через деякий час після відправки записів по цьому закладу представники держави-агресора нанесли удар з ОТРК «Іскандер M», внаслідок чого загинуло 13 людей та поранено 64, у тому числі діти.

оренда квартири Львів

Новини