Коригувальника вогню по Яворівському полігону перевели в іншу камеру


Ще мінімум два місяці в слідчому ізоляторі без права внесення застави. Такий запобіжний захід обрали Олександру Косторному, якого підозрюють у співпраці з росіянами. Також його перевели з двомісної камери в трьохмісну через те, що обвинувачений скаржився на співкамерника, який нібито йому погрожував.

 Адвокат Косторного Ярослав Гандзюлевич підтвердив журналістам програми «ОЧІ» на «Першому Західному», що питання зі співкамерниками частково вирішено.

«З ним перебувала одна людина. Зараз його перевели в іншу камеру. І він начебто, цими новими сусідами задоволений», – сказав він.

Але крім проживання, Олександру Косторному не подобається медичне обслуговування в СІЗО. В обласній прокуратурі запевнили, що все перевірять.

«З цього приводу обвинувачений Косторний неодноразово звертався. Здається, двічі він скаржився, що в нього погіршується стан здоров’я. Проводиться відповідна перевірка, щоб всі права будь-якого були дотримані», – керівник відділу Львівської обласної прокуратури Андрій Никеруй.

Суддя також прийняв рішення залишити підозрюваного під вартою у СІЗО ще на 60 діб.

Чоловік під вартою вже 9 місяців. 73-річного експрацівника КДБ підозрюють у держзраді та передаванні інформації російським спецслужбам. Як йдеться у справі, зібрані дані допомогли військам РФ коригувати вогонь по Яворівському полігону у березні 2022 року, внаслідок чого загинули понад 50 військовослужбовців та ще 150 отримали поранення.

оренда квартири Львів

Новини