Коригувальника вогню по Яворівському полігону засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією усього майна

Фото: ТРК Перший Західний

Сьогодні, 23 травня у Галицькому районному суді Львова оголосили вирок коригувальнику ударів по Яворівському полігону.  73-річного Олександра Косторного визнали винним у державній зраді.

Про це повідомляє журналіст ТРК «Перший Західний» з місця події.

Реальний термін ув’язнення Косторний отримав за те, що скоригував ракетний удар по Яворівському полігону на Львівщині 13 березня 2022 року. У червні 2022 року його викрила СБУ у результаті спецоперації у Львові.

За інформацією СБУ, на жителя Львівщини та колишнього працівника КДБ дистанційно вийшов звʼязковий, який скоординував його з представником ФСБ. За вказівкою агресора, він мав встановити місця базування Сил оборони на території Львівщини. Згодом він передав ворогу інформацію із точними локаціями військових об’єктів, позначеними на карті. Отримані розвіддані він передавав через месенджер своєму куратору з 9-го управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ.

Зібрана інформація, ймовірно, допомогла ворогу відкоригувати вогонь по Яворівському полігону в березні 2022 року. Внаслідок цього удару загинули понад 60 військовослужбовців та ще 190 людей отримали поранення.

Фото: ТРК Перший Західний
Фото: ТРК Перший Західний
оренда квартири Львів

Новини