Козицький закликав мешканців Львівщини повідомляти про підозрілих осіб та предмети

Фото: slovoidilo.ua

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав жителів та гостей Львівщини бути обережними напередодні Великодня та нагадав, що ворог не зважає на свята.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережах.

«Через декілька днів ми будемо відзначати Великдень. Уже третій за час повномасштабної війни. Ворог не робить поправок на великі християнські свята. Від 2014 року, а від 24 лютого 2022 року й поготів, ми не раз пересвідчилися, що у нього нема нічого святого.

Тому усіх, хто живе чи гостює на Львівщині, прошу бути дуже уважними – як упродовж святкових днів, так і щодня. Якщо ви маєте інформацію про підозрілих осіб, транспорт, предмети чи про те, що хтось хоче вчинити дивеpcію або теpoриcтичний акт на території Львівської області, одразу телефонуйте на гарячу лінію Управління СБ України у Львівській області: 032 261 61 43. Також про підозрілі об’єкти та людей повідомляйте у Поліція Львівської області: 102», – зазначив очільник Львівщини.

Він також зазначив, що тривалість комендантської години у нашій області залишається незмінною – з 00:00 до 05:00. Це означає, що з 00:00 до 05:00 не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, які посвідчують особу.

оренда квартири Львів

Новини