Крим має проблеми зі зв’язком після ураження бази РФ у Севастополі – ВМС України

Фото: Дзеркало тижня

Ураження військово-морської бази РФ у тимчасово окупованому Севастополі спричинило проблеми зі зв’язком на кримському півострові.

Про це заявив речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук в ефірі національного телемарафону, повідомляє Українська правда.

«Насправді ситуація для них може бути навіть гірша, тому що військово-морська база – це та структура, яка забезпечує діяльність флоту загалом. Тому це може виявитися не лише зв’язок, це може виявитися і забезпечення, і поточний ремонт, і багато інших питань, які вирішує безпосередньо військово-морська база.

Тому будемо згодом цю інформацію знову таки поновлювати, але станом на зараз можемо зазначити, що так, операція була успішна, удар було нанесено серйозний і шкода суттєва».

Нагадаємо, пізно увечері 23 березня з’явилися повідомлення про прильоти крилатих ракет у головний центр зв’язку Чорноморського флоту Росії в окупованому Севастополі.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук подякував льотчикам і морякам за успішну бойову роботу, додавши, що «Крим – наш».

Уранці Генштаб ЗСУ підтвердив, що Сили оборони уразили великі десантні кораблі «Ямал» і «Азов», а також центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі.

оренда квартири Львів

Новини