Кулеба летить в Гаагу, де обговорять створення спецтрибуналу щодо злочинів РФ

Фото: RND

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 2 квітня відвідає Гаагу, де проведе переговори, зокрема з нідерландською колегою Ханке Бряунс Слот, а також візьме участь в міністерській конференції «Відновлення справедливості для України».

Про це повідомляє МЗС України.

Зазначається, що метою конференції є обговорення пункту 7 «Відновлення справедливості» формули миру президента Володимира Зеленського та опрацювання результатів документування та розслідування злочинів, вчинених російськими окупантами на території України. Особлива увага буде зосереджена також на подальших кроках на шляху до створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.

Окрім організаторів конференції – України, Нідерландів та Європейської комісії – участь в заході також візьмуть прокурор Міжнародного кримінального суду, Генеральний секретар Ради Європи, Президент Євроюсту, представники Міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України (RD4U), Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії проти України (ICPA) та інші.

За результатами конференції буде прийнята політична декларація.

оренда квартири Львів

Новини