Кулеба обговорив з Блінкеном розблокування допомоги Україні

Фото: Укрінформ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з держсекретарем США Ентоні Блінкеном подякував за останній пакет допомоги та обговорив розблокування додаткової підтримки України.

Про це йдеться в дописі Кулеби у Твіттер.

За словами Кулеби він подякував Блінкену за останній пакет військової допомоги, який дасть змогу українскому народу протистояти російській агресії. Він наголосив на необхідності та терміновості продовження підтримки України з боку США та міжнародної спільноти, включаючи протиповітряну оборону та артилерійські боєприпаси.

«Ми не можемо дозволити Росії використовувати затримки в допомозі для просування, піддаючи всю Європу та демократичний світ ризику ще більшої війни».

Кулеба та Блінкен обговорили шляхи затвердження критично необхідної додаткової допомоги.

«Протягом останніх років Україна неодноразово демонструвала, що за достатньої підтримки може перемогти Росію на полі бою. Нездатність продовжувати підтримку України серйозно підірве лідерство США в усьому світі та поставить під загрозу національну безпеку США».

Сторони також обмінялися думками щодо очікуваних результатів Вашингтонського саміту НАТО, який пройде цього року.

Цього тижня стало відомо, що спікер Палати представників США Майк Джонсон фактично погодився розблокувати рішення про допомогу Україні, але із суттєвими змінами – щоб це був проєкт від Палати представників і допомога у вигляді кредиту або ленд-лізу.

оренда квартири Львів

Новини