Латвійська airBaltic готова відновити польоти до трьох українських міст, як тільки дозволять умови

Фото: airBaltic, Твіттер

Латвійська національна авіакомпанія airBaltic заявила про готовність відновити польоти до та з Києва, Львова та Одеси, коли це дозволять умови, пов’язані з безпекою.

Про це повідомляє Економічна правда.

«airBaltic висловила готовність відновити польоти до/з Києва, Львова та Одеси, прагнучи реінтегрувати ці міста у свою мережу після війни, щойно це стане безпечним», – поінформувала компанія за підсумками візиту до Києва в понеділок.

Виконавчий директор airBaltic Мартін Гаусс зустрівся з віцепрем’єром із відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим і гендиректором Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексієм Дубревським у Києві 25 березня.

Компанія з 2019 року виконувала польоти з аеропортів «Бориспіль» і «Львів». За даними Мінвідновлення, вона перевезла з України понад 300 тис. пасажирів. Літак компанії airBaltic останнім залишив летовище «Бориспіль» у лютому 2022 року, перед закриттям повітряного простору.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна починає офіційні перемовини з європейським та американським авіарегуляторами щодо можливості відновлення міжнародних авіарейсів в період воєнного стану.

оренда квартири Львів

Новини