Уряд передав МОЗ лікарню Львівської залізниці для створення Університетської лікарні

Фото: dailylviv

Уряд підтримав рішення про передачу майна підрозділу «Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті» філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України для створення Університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Про це повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я України.

«Створення потужних університетських лікарень є ключовим кроком до покращення якості медичної освіти та медичної допомоги в Україні. Університетська лікарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького буде спроможною забезпечити високий рівень практичної підготовки студентів та інтернів, удосконалення навичок у практикуючих лікарів, медичних сестер й інших фахівців сфери охорони здоров’я.

Університетська лікарня стане платформою для впровадження сучасних технологій діагностики і лікування та залучення найкращих, в тому числі вузькоспеціалізованих фахівців до надання медичної допомоги пацієнтам як запоруки її високої якості»,  – зазначив міністр Віктор Ляшко.

Планується, що університетська лікарня буде отримувати фінансування за надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

В МОЗ вважають, що для України створення університетських лікарень стане однією з ключових складових плану відновлення мережі медичних закладів у воєнний та післявоєнний періоди. Це потужний чинник сприяння залученню інвестицій у формування і розвиток медичної інфраструктури та підвищення престижності праці медичних працівників.

Нагадуємо, що відповідно до ухваленої Урядом у вересні 2023 року постанови щодо реалізації рамкової угоди про економічне співробітництво між урядами України та Австрії Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького визначений відповідальним замовником одного з проєктів – будівництва національного реабілітаційного центру з комплексом для реконструктивної хірургії, що працюватиме у складі університетської лікарні.

оренда квартири Львів

Новини