Лінія зіткнення біля Вовчанська на Харківщині стабілізувалась – депутат Харківської облради

Фото: Мілітарний

Ситуація на півночі Харківщини залишається напруженою. Ворог мав успіх на Липецькому напрямку в районі села Лук’янці. У Вовчанську продовжуються штурмові дії. Окупанти намагаються захопити місто. Але їм протистоять українські Сили оборони.

Про це в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів депутат Харківської обласної ради Олександр Скорик.

«Вони (росіяни-ред.) закріпилися в частині міста в районі м’ясокомбінату. Це справа від Вовчанська. Йдуть штурмові дії. Наші Сили оборони посилюються, укріплюються і дають ворогу відсіч. Фактично, лінія зіткнення стабілізувалася.

На Липецькому напрямку ворог намагається закріпитися в селі Глибоке. Це стратегічне місце, яке веде до Трав’янського водосховища, від якого йде водогін до міста Харкова. Поки що їм це не вдається. Але потужні сили кинуто з їхнього боку. З нашого боку, наскільки мені відомо, підтягуються резерви і Сили оборони стабілізують обстановку», –  розповідає харківський депутат.

Найгірша обстановка все-таки у Вовчанську. За попередню добу на місто було кинуто 30 КАБів. Зі слів обранця, місто таким чином перетворюють на Авдіївку чи Бахмут. Тому там триває евакуація мешканців. Зокрема, з 10 травня з Вовчанська і навколишніх сіл було вивезено до 6 тисяч осіб.

«Основна маса людей перевозиться до Харкова. Більше половини поселяються у своїх родичів та знайомих. Для інших  надають гуртожитки. Якщо людина хоче переїхати в іншу місцевість, то надається допомога. Але ситуація з евакуацією, насправді, складна тому, що там залишились люди, які ніяк не хочуть звідти виїжджати, тому оголошена примусова евакуація. Але це не означає, що вивозять всіх. Якщо ти не хочеш евакуйовуватись, то ти пишеш заяву в поліцію і несеш відповідальність за своє життя сам», –  наголошує Олександр Скорик.

Фото: ХОДА
оренда квартири Львів

Новини