Львівщина відправила допомогу постраждалим від затоплення районам Херсонщини

Фото ілюстративне, dailylviv

Львівщина допомагає регіонам, які постраждали від терористичних дій Росії. Росіяни підірвали Каховську ГЕС, відтак, позбавили питної води Херсонську, частину Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Львів’яни везуть туди гуманітарну допомогу.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Представники Моршинського заводу мінеральних вод вже відправили 4 фури у постраждалі від техногенної катастрофи райони. Попереду ще десятки вантажівок гуманітарної допомоги.

«На прохання нашої місцевої влади ми вирішили, що цілу декаду  відвантажувати по 12 фур води кожного дня. Це буде приблизно 130 фур», – зазначає акціонер ПрАТ Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» Володимир Білас.

Перевозять питну воду львівяни теж за свої кошти. Всього мають транспортувати до Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської областей 2600 тон бутильованої рідини.  А вона одна з кращих, позаяк реалізовують її не лише в Україні, а й за кордоном.

«Це і Америка, і Канада. В Європі – це Іспанія, Чехія, Італія,Великобританія, Молдова», – розповідає керівник логістики ПрАТ Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» Олександр Лисович.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Водій фури Максим Гуща транспортує завантажену водою машину в Херсонському напрямку. Їхатиме туди півтори доби. Каже, що трохи лячно.

«Якось трохи моторошно. Там бахкає. Ще вибухнула та ГЕС. То є проблема. Але їдемо допомагати людям, бо їм там не вистачає води», – говорить водій.

Окрім води, львів’яни везуть фурою і пів тисячі засобів особистої гігієни для постраждалих сімей. Цього, запевняють представники екстреної медицини, має вистачити людям на тиждень.

«На три-чотири дні для сім’ї комплект гігієнічних засобів, пральні порошки, мийні засоби. Також запаковані костюми хімічного захисту, які можна використовувати як барєр від води», – розповідає керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Васько.

В машині також багато сухпайків та теплі ковдри. За першої ж потреби у Львівському обласному центрі екстреної меддопомоги обіцяють підтримати постраждалі райони і персоналом.

оренда квартири Львів

Новини