Львівщина готова приймати постраждалих з Херсонщини через підтоплення

Фото: v-variant

Приймемо всіх. Після підриву росіянами Каховської ГЕС, багато людей втратили домівки. Триває евакуація постраждалих. Львівщина, за словами чиновників, готова прихистити усіх, хто прибуде до нашої області чи міста.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

У Львівській міськраді відбулося засідання евакуаційної комісії, на якому можновладці розробили правила прийому українців з півдня.

«Ми готові. Будемо поселяти людей і в модульних містечках, і також готові розгортати місця в закладах профтехосвіти і інших закладах освіти. Організаційно ми будемо готові впродовж трьох годин з моменту надходження доручення розгорнути ту кількість ліжкомісць, яка буде необхідна», – розповів керівник департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Євген Бойко.

Усі, хто прибуде до міста Лева, зможе звернутись до центру підтримки вимушено переміщених людей, що діє у Львові на вул. Костя Левицького, 67.

До слова, волонтери на Львівському залізничному вокзалі продовжують чергувати цілодобово. Вони також зможуть надати усю необхідну допомогу постраждалим, які вирішать евакуюватись на Львівщину.

«Волонтери медико-соціальної допомоги, вони як і були, так і є цілодобово. Ми нікуди не дівались. Після минулого року у нас є достатньо можливостей прийняти ту кількість людей, які готові приїжджати», – зазначила керівниця волонтерської групи «Медико-психологічна допомога на львівському залізничному вокзалі» Галина Бордун.

Готова прихистити постраждалих і вся Львівська область.

«Львівщина зробить все можливе для того, щоб прийняти тих, хто хоче знайти житло у нас. Велике дякую Укрзалізниці за ці додаткові потяги, які будуть вирушати, в тому числі на Львівщину, ми всіх готові прийняти», – сказав голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Львів’яни будуть допомагати не лише людям, але й тваринам. Команда «Домівки врятованих тварин» вирушить на Херсонщину, щоб евакуювати пернатих і хвостатих. Для цього волонтерам потрібні кошти. Долучитись до збору можна за реквізитами, які є на сайті притулку чи Львівської міської ради.

оренда квартири Львів

Новини