Львівщина – третя в Україні за доходами місцевих бюджетів

Фото: ЛОР

За обсягом надходжень податків і платежів до загального фонду місцевих бюджетів станом на 1 березня Львівщина (5 млрд грн) – третя в Україні після м. Києва (14 млрд грн) та Дніпропетровської області (7,6 млрд грн).

Про це поінформував департамент фінансів Львівської ОВА.

«За динамікою надходжень податків і платежів до загального фонду бюджету порівняно з відповідним періодом торік (у співставних умовах) Львівщина – десята з-поміж 25 регіонів країни (24 області та м. Київ).

За темпами зростання основного джерела – податку на доходи фізичних осіб – наша область п’ята. Ще вищим – четвертим – є рейтинг Львівської області за темпами зростання надходжень плати за землю. За динамікою плати за надання адмінпослуг Львівщина восьма. Рівно посередині (13 місце) наша область перебуває за приростом надходжень податку на нерухоме майно. Дещо поступаємося ми за динамікою єдиного податку (17 місце), акцизного податку та податку на прибуток (21 місце)», повідомили в профільному департаменті.

Нагадаємо, у 2023 році Львівська область посіла друге місце серед усіх областей України за обсягом надходжень податків і платежів до загального фонду місцевих бюджетів.

оренда квартири Львів

Новини