Львівщина відзначила 115-ту річницю від дня народження Степана Бандери

Фото: ЛОР

Сьогодні, 1 січня, представники Львівської обласної військової адміністрації, депутати Львівської обласної ради, народні депутати, військові, ветерани УПА, громадськість взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 115-ї річниці з дня народження Героя України – Степана Бандери.

Про це повідомляють в Львівській обласної військовій адміністрації та обласній раді.

«Рівно 115 років тому народився борець за незалежність нашої держави, лідер ОУН. Людина сильної волі та віри у вільну Україну, принципова й непохитна. pocійськиx oкупантiв досі сковує страх навіть від самого його імені. А для нас Степан Бандера – символ українського спротиву і дороговказ. Багато його слів виявилися пророчими. Памʼятаємо і вивчаємо історію нашої держави та на чолі з нашими ЗСУ творимо нову. Лише перемога!», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Присутні поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері у Львові, виконали Державний Гімн України та спільно помолилися за нашу державу. 

«Степан Бандера – це борець за волю та незалежність України. Він – великий українець, провідник української нації, людина, яка усе своє життя присвятила боротьбі за Україну, за її незалежність і соборність.

Із самого дитинства Степан Бандера готував себе до боротьби, готувався бути лідером і провідником. Готував себе навіть до катувань, проводячи над собою випробування на міцність сили і духу. Справжній Герой України, який  загинув за майбутнє нашої держави…», – зауважив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Святослав Шеремета.

Фото: ЛОР

оренда квартири Львів

Новини