Львівська обласна бібліотека для дітей вдруге стала володаркою бібліотечної премії EIFL

Фото: vechirniy.kyiv.ua

Львівська обласна бібліотека отримала відзнаку Electronic Information for Libraries за реалізовану, інноваційну, комплексну програму «П’ята стихія». Цей проєкт створили для дітей та підлітків, що постраждали від військової та інформаційної агресії ворога.

Про це повідомляють в Львівській ОВА.

Пріоритетна група учасників проєкту – діти вимушено переселених осіб, які проживають в шелтерах. Аби інтеграція переміщеної молоді в місцеве середовище була вдалою, бібліотека проводить заняття, у яких беруть участь діти Львівщини.

Завдяки таким урокам, учні отримують навички та інструменти для аналізу і критичної оцінки інформації, підвищують рівень володіння IT технологіями та отримують психологічну підтримку. Також бібліотека дозволяє отримати доступ до інформації, тому діти мають можливість навчатися онлайн, відвідувати курси і студії позашкільної освіти.

Технічна база бібліотеки досить широка, що дає змогу використовувати комп’ютери, ноутбуки, планшети, інтерактивні дошки бібліотеки, 3D принтер, на виїзних заходах – проєктор і екран.

Заняття зазвичай проводять в бібліотеці, на території шелтерів і в школах міста. Форми проведення різноманітні: ігри, вікторини, лекторії, майстер класи, навчальні курси.

Проєкт реалізовували фахівці відділу інформаційних технологій, бібліографічного відділу та психолог бібліотеки.

оренда квартири Львів

Новини