Львівські «Карпати» повертаються у прем’єр-лігу

Завдяки м’ячу Іґора Невеса «зелено-білі» здобувають мінімальну перемогу в Полтаві. Поразка «Лівого берега» у паралельному матчі дозволила «Карпатам» достроково вийти у прем’єр-лігу.

Про це повідомляє пресслужба «Карпат».

Через повітряну тривогу у Полтавській області матч розпочався із півгодинним запізненням. Зі старту поєдинку «Карпати» задали високий темп і провели кілька швидких атак. Одна з них завершилася голом. Євген Підлепенець ввірвався у штрафний майданчик і прострілив у центр. Іґор Невес випередив Євгена Опанасенка і спрямував м’яч у сітку.

На 20-й хвилині було оголошено тривогу, тож матч призупинили на 35 хвилин. Перший момент після відновлення гри створили «зелено-білі». Підлепенець змістився з флангу і пробив точно в кут – лише стрибок Ігоря Варцаби врятував полтавців від другого пропущеного м’яча.

На початку другого тайму «Карпати» відзначились вдруге. Максим Чех пробив по воротах, Варцаба відбив м’яч перед собою, а Іґор Невес виявився найспритнішим на підборі. Проте рефері зафіксував офсайд.

Завдяки перемозі «Карпати» здобули 60 очок і за чотири тури до фінішу гарантували собі місце в УПЛ. У наступному турі «леви» зіграють в Сумах з тамтешньою «Вікторією». Матч відбудеться у п’ятницю, 3 травня, о 12:30.

Зазначимо, що востаннє Карпати грали в Українській прем’єр-лізі у сезоні-2019/20. Тоді їх виключили з УПЛ за неявку на матчі 24 та 29 турів чемпіонату проти Маріуполя.