Львівських школярів тепер водитимуть на прогулянки, – головний освітянин Львова

Фото: kinderville.pro

У Львові учні молодших класів тепер щодня ходитимуть на прогулянки. Це відбуватиметься в межах навчального процесу та за будь-якої погоди. Таке нововведення підготували для  львівських школярів у новому навчальному семестрі.

Про це в ефірі«Першого Західного» розповів керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

«Ця ідея не є новою. Ми черпаємо досвід, який є за кордоном. Ця практика є в багатьох країнах. Ми зустрілись з директорами, поспілкувались, подумали,що нам заважає це зробити, і зрозуміли, що немає пересторог, які заважають нам це запровадити.  В більшості шкіл просто робиться довша перерва. Якщо раніше вона була 15 хвилин, то тепер буде 30 хвилин. І відповідно, під час цієї перерви, учні молодших класів виходять на вулицю», – зазначив Андрій Закалюк.

Серед позитивів таких прогулянок на перерві він називає користь свіжого повітря, можливість дітям вийти з приміщень і порухатись. Але чиновник від освіти наголошує, що нововведення має рекомендаційний характер, а не обов’язковий.

«Школи це по-різному роблять: хтось на одній перерві, хтось – на іншій. По-різному до цього школи підходять. Більше того, це і передбачається. В нас є проект «Школа повного дня», там завжди була передбачена прогулянка. Тому ми це ініціювали і просимо школи до цього долучитись», – додав посадовець.

оренда квартири Львів

Новини