Львівський аеропорт можуть відкрити в межах гуманітарного коридору

Фото: Ігор Сидин

Україна долучилась до програми Європейського Союзу «Механізм «Сполучення Європи». Тепер ми маємо можливість залучати фінансування ЄС для підтримки розвитку високопродуктивних і взаємопов’язаних транс’європейських мереж у сферах транспорту, енергетики та цифрових послуг. Україна стала першою країною, що не є членом ЄС, яка доєдналась до цієї програми.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Уповноважені від України та Європейського Союзу поставили свої підписи. Відтепер Україна – учасниця програми «Механізм «Сполучення Європи».

«Сьогодні ми підписали угоду, яка дозволяє нам разом розвивати прикордонну інфраструктуру, наші пункти пропуску, наші дороги, транспортні коридори», – розповів віцепремєр-міністр  з відновлення Олександр Кубраков.

Щодо Львівщини, то в межах угоди обговорювали збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та можливе відкриття аеропорту.

«Можливе відкриття аеропорту – одне із речей, які ми дуже чекаємо. Це питання було підняте і ми надіємося, що так, як зерновий коридор, так може бути і гуманітарний коридор, який може бути забезпечений Європейським Союзом», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

оренда квартири Львів

Новини