Львівський історичний музей отримав інноваційну систему осушувачів повітря

Фото: Львівський історичний музей

Львівський історичний музей отримав 5 осушувачів повітря – Dantherm CDT-40 від благодійної організації ALIPH Foundation. Завдяки таким технологіям музейні експонати будуть зберігатись у більш комфортних умовах.

Про це повідомили в Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

ALIPH Foundation – ініціатива співпраці міжнародних організацій на засадах державно-приватного партнерства, що базується в Швейцарії, спрямована на вирішення проблем захисту культурної спадщини в конфліктних і постконфліктних зонах. Мікрогранти організації спрямовані на підтримку культурної спадщини в Україні, зокрема малих музеїв України. Від початку російської агресії ALIPH підтримав десятки музеїв в Україні.

«З початком повномасштабного російського вторгнення збереження цінних експонатів стало завданням номер один для музейних установ Львівської області. Потрібно було перемістити музейні цінності у безпечні зали, відтак виник брак фондосховищ, площ, доводилось задіювати нові, часом не пристосовані, приміщення. Тому було прийняте рішення звернутись по допомогу до сучасних систем осушування приміщень, а співпраця з міжнародними фондами зробила це можливим і сьогодні ми маємо гарний результат», – зазначили у Львівському історичному музеї.

оренда квартири Львів

Новини