Львівський палац мистецтв запрошує на вечір спогадів про Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Фото: ЛОР

В неділю, 21 січня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться вечір спогадів про Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького – першого з Героїв Небесної Сотні.

Про це інформує пресслужба Львівської обласної ради.

«Згадаємо, яким був Юрій, поговоримо про його захоплення, роботу, участь у Майдані, а також про викрадення, вбивство і розслідування цього злочину. Хто винен і чи був покараний хтось за вбивство, яке десять років тому шокувало всю країну?» – розповіли організатори.

Спікером виступить наукова співробітниця Музею Гідності у Львові і дослідниця біографії Юрія Вербицького Олена Чебелюк.

Юрій був переконаним гуманістом, інтелігентом, різносторонньою і дуже цікавою особистістю. Мав багато захоплень, головним з яких був альпінізм, яким він займався з молодості. Юрій Вербицький став одним із перших програмістів у Львові. Займався розробкою програмного забезпечення і особисто написав більше сотні програм, багато з яких використовуються на сейсмічній станції у Львові, а також на станціях спостереження в Карпатських горах.

На лекції можна буде побачити особисті речі, які належали Юрію, зокрема унікальний кінобокс для підводної зйомки, зроблений братами Юрієм і Сергієм Вербицькими.

Будуть продемонстровані численні фото, в тому числі оцифровані зі старих слайдів та відео. Почуємо спогади рідних і близьких Героя.

Початок о 17.00.

оренда квартири Львів

Новини