Липень принесе Україні ще більше сили – Зеленський

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський каже, що липень може принести Україні ще більше сили, зокрема далекобійної зброї, достатньої якості та кількості винищувачів, більше систем ППО.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента.

«Доповідь військових вранці. Головком Сирський, начальник Генштабу Баргилевич. Про ключові фронтові напрямки, а це і Покровський, й інші на Донеччині, і Харківщина. Також обговорили деякі наші принципові рішення – кроки, які готуємо, щоб окупант втрачав більше своєї логістики, більше техніки, більше своїх надій розширити війну. Для Росії все це повинно закінчитися програшем, і тільки так програє сама ідея війни проти України. Ми робимо все для цього і зброєю, і дипломатією.»

За словами президента Зеленського, відповідні процеси йдуть пліч-о-пліч. Він подякував увсім, хто проявляє достатню стійкість, рішучість, активність, у тому числі зберігаючи мобілізацію світу на підтримку України.

Він також розповів, що сьогодні провів кілька нарад з міжнародниками: команда Офісу, МЗС, де детально пройшлися всіма планами на липень.

«І цей місяць може принести Україні ще більше сили, зокрема в захисті неба та в наближенні реальної безпеки для нашої країни. Чітко бачимо, що маємо реалізувати в перемовинах із партнерами, передусім американськими.»

Володимир Зеленский також зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників. Він подякував Америці, усім американським друзям України та міжнародного порядку, заснованого на правилах.

«Дуже важлива незмінна віра в те, що життя має перемогти російську війну й усі путінські ворожі амбіції. Це абсолютно можливо. Але можливо за умови збереження не лише нашої сміливості, але й сміливості партнерів. Далекобійна зброя, винищувачі для України достатньої якості та кількості, більше систем ППО – це те, що впливає на весь хід цієї війни і має впливати виключно в наших інтересах – у спільних інтересах усіх народів, які цінують життя і хочуть мирного світу. І це буде. І для цього потрібне американське лідерство.»

оренда квартири Львів

Новини