Лише підтримки США недостатньо для перемоги над РФ, потрібен об’єднаний фронт – Кулеба

Фото: RND

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав західних союзників активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні, наголосивши, що лише відновлення військової підтримки США недостатньо для перемоги над Росією і потрібен об’єднаний фронт підтримки партнерів.

Про це Кулеба заявив в інтерв’ю The Guardian, пише «Європейська правда».

За словами міністра, союзники України повинні перейти від «висловлення співчуття і співчуття українцям і обіцянок допомогти у відновленні до запобігання загибелі людей і руйнування країни».

Голова МЗС пояснив, що тільки відновлення військової допомоги США після місяців затримки в Конгресі не буде достатнім для перемоги над Росією: «Жоден окремий пакет не може зупинити росіян. Що зупинить росіян – то це об’єднаний фронт всієї України і всіх її партнерів».

Кулеба закликав Захід збільшити виробництво озброєнь, як це зробила Україна, позаяк наразі Росія випускає приблизно вдесятеро більше зброї на тлі нестачі засобів протиповітряної оборони в Києві.

«Коли я бачу, чого досягла Росія у розбудові оборонно-промислової бази за два роки війни, і чого досяг Захід, я думаю, що з боку Заходу щось не так. Захід повинен усвідомити, що ера миру в Європі закінчилася», – вважає голова української дипломатії.

За оцінкою очільника МЗС, пік військово-промислового виробництва в союзників України очікується не раніше кінця 2024 року.

У тому ж інтерв’ю Кулеба привітав рішення Конгресу США про схвалення додаткового фінансування допомоги Україні на суму 61 мільярд доларів.

Паралельно прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак та канцлер Німеччини Олаф Шольц на спільній зустрічі обговорили подальшу співпрацю для підтримки України.

оренда квартири Львів

Новини