Литва передасть Україні енергообладнання для відновлення та ремонтів ТЕС

Фото: Міненерго

Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив з міністром енергетики Литви Дайнюсом Крейвісом допомогу українському енергосектору. Литва готова передати обладнання для відновлення та ремонтів енергооб’єктів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

«Очільник Міненерго ознайомив колегу з наслідками останніх російських атак на український енергосектор. В свою чергу, Дайнюс Крейвіс наголосив, що Литва готова підтримати Україну і передати устаткування, що допоможе провести відновлювальні та ремонтні роботи».

За результатами зустрічі сторони домовилися про візит групи українських енергетиків до Литви. Фахівці з державного та приватного секторів відвідають низку литовських енергетичних об’єктів, щоб верифікувати обладнання, яке буде передано Україні.

Нагадаємо, після масштабних атак, які здійснила Росія 22 та 29 березня, Група ДТЕК втратила 80% своїх генеруючих потужностей.

Раніше гендиректор компанії Yasno заявляв, що внаслідок масованої атаки росіян на українську енергосистему 22 березня група ДТЕК втратила близько половини своїх генеруючих потужностей.

оренда квартири Львів

Новини