Макрон: РФ може атакувати країни НАТО за кілька років

Фото: Euractiv

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Росія може атакувати країни НАТО в найближчі кілька років − про це свідчать дії Москви в останні тижні.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Euractiv.

На неформальному саміті на підтримку України у Парижі 26 лютого Макрон заявив, що Росія не повинна і не може виграти цю війну, і що на карту поставлена ​​безпека Європи.

«Я зазначив, що більш-менш усі країни, представлені за цим столом, сказали… що загальний консенсус полягав у тому, що ми повинні бути готові через кілька років до нападу Росії на (ці) країни».

Він додав, що усі лідери згодні із тим, що не хочуть вступати у війну з «російським народом». Також вони висловили намір і надалі стримувати ескалацію, як це відбувалося після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Видання зазначає, що коментарі Макрона пролунали після того, як військове керівництво європейських країн протягом останніх тижнів все частіше попереджало, що вони вірять у спроби Росії атакувати НАТО в найближче десятиліття.

Нагадаємо, Макрон після зустрічі в Парижі 26 лютого допустив відправку західних військ до України у майбутньому, хоча наголосив, що наразі немає консенсусу серед союзників у цьому питанні.

Макрон також оголосив, що союзники України створять коаліцію для постачання Києву ракет середньої та великої дальності.

оренда квартири Львів

Новини