Макрон: В Україні на карту поставлено наше майбутнє й наша безпека

Фото: WSJ

Президент Франції Емманюель Макрон висловив сподівання, що французам не доведеться воювати в Україні, однак не виключив «втручання» на українському боці.

Про це Макрон заявив, відповідаючи на питання інтернет-користувачів, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Le Figaro.

За його словами, в якийсь момент європейці повинні бути готові зупинити Росію від подальшого просування вперед в Україні, але він сподівається «всім серцем, що нам не доведеться воювати».

«Якщо ми хочемо миру, ми повинні його захищати. Ось чому ми повинні озброюватися, і ось чому ми повинні бути стримуючим фактором та бути переконливими для наших супротивників, кажучи їм: «Якщо ви зайдете занадто далеко й загрожуватимете нашим інтересам, моїй власній безпеці, то я не виключаю втручання».

Макрон наголосив, що на кону суверенітет і територіальна цілісність України, але водночас верховенство права та спільні правила також під загрозою.

«І якщо ми залишимо все так, як є в Україні, то переможе право найсильнішого. І ми не можемо бути в безпеці, адже це відбувається за 1500 кілометрів від нас… Отже, в Україні на карту поставлено наше майбутнє й наша безпека», – резюмував президент Франції.

Нагадаємо, французький президент Емманюель Макрон нещодавно поновив обговорення можливості введення іноземних військ в Україну.

Напередодні Росія викликала посла Франції в Москві, щоб засудити «провокаційну» політику Парижа. Франція засудила виклик свого посла до МЗС РФ, заявивши, що Москва використовує «тактику залякування».

оренда квартири Львів

Новини