Малий та мікробізнес Львівщини можуть отримати грант до 20 тисяч доларів від МОМ – Тетяна Гетьман

Фото: byuro-rozvytku.com

Підприємці на Львівщині можуть отримати до 20 тисяч доларів США від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Йдеться про мікро- та малі виробничі та переробні підприємства.

За яких умов бізнес може претендувати на допомогу – в програмі розповіла керівниця департаменту агропромислового розвитку ЛОВА Тетяна Гетьман.

«Мікропідприємства можуть отримати до 7 тисяч доларів. Ті, що малі, можуть отримати до 20 тисяч доларів. Критерії участі дуже подібні до вимог інших грантових програм. Перш за все, це має бути українське підприємство і має працювати мінімум 1 рік.  Обов’язковою вимогою є створення робочих місць. Тому що МОМ якраз спеціалізується на створенні умов для працевлаштування, в тому числі для вимушено переселених осіб. Зокрема, мале підприємство повинно влаштувати до 10 осіб, а мікро – не менше, ніж одне», – розповідає посадовиця.

За її словами, головною відмінністю цього гранту є те, що не потрібно співфінансування. Крім того, за гроші можна покрити будь-які витрати бізнесу, хоча більшість грошей все-таки мають бути витрачені на обладнання, яке буде створювати додану вартість продукції.

«Сюди підпадають наші аграрії, тому ми опублікували інформацію про цю ініціативу на сторінці департаменту (агропромислового розвитку ЛОВА – ред.). Крім того, в нас за два перших робочих дні з’явились ще нові пропозиції грантової підтримки від двох інших організацій. Вони з’являються щодня. Ми ретельно відслідковуємо таку інформацію і публікуємо на сторінці», – зазначає Тетяна Гетьман.

Вона додає, що бажано, щоб підприємець мав бізнес-план, що стане додатковим підтвердженням серйозності його намірів.

«Крім того, цей бізнес-план можна використовувати для подачі на інші грантові ініціативи. Тому що в більшості випадків, саме бізнес-план є основою», – наголошує посадовиця.

Подати заявку треба до 18:00 23 червня 2024 року.  Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

оренда квартири Львів

Новини