Малюська: Зеленський після 21 травня не втратить легітимність, але буде багато крику

Фото: BBC Україна

Президент України Володимир Зеленський не втратить свою легітимність після 21 травня, закінчення п’ятирічного строку його повноважень.

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю українській службі ВВС.

За словами Малюськи, президент Зеленський не втратить своєї легітимності після 21 травня, його повноваження триватимуть до обрання наступного.

Разом з тим міністр юстиції заявив, що чимало норм Конституції України сформульовані таким чином, «що той, хто хоче знайти до чого придратися чи на чомусь побудувати якусь теорію змови – то він це знайде.»

Тому, за його словами, варто очікувати багато шуму і крику, особливо базуючись на тому, що автори-розробники Конституції мало вірили в реалістичність повномасштабної війни за участю України і тому досить незграбно повелись стосовно відповідних норм, які прописані в Конституції.

На запитання, чи можливо, доречніше звернутися до органу, який тлумачить Конституцію – Конституційного суду, щоб поставити крапку в питанні легітимності президента, Малюська відповів, що на його думку, робити це запізно, і в нинішніх реалія навіть шкідливо.

«Враховуючи комунікаційну і безпекову ситуацію в країні – зараз офіційно і публічно ставити під сумнів легітимність президента була б величезна помилка, тому я думаю, що зараз немає сенсу звертатися до Конституційного суду. Колись, десь – можливо було б, але знову ж таки – не на даному етапі.»

оренда квартири Львів

Новини