Бунти в РФ почнуться, коли будуть масово забирати чоловіків, – Олег Жданов

Фото: theins

Справжні бунти в Росії будуть, але не так швидко, як нам би хотілось. Процес має стати масовим. Інша проблема – росіяни не вміють протестувати. Так вважає військовий аналітик Олег Жданов.

Про це він розповів  ефірі «Першого Західного».

«Як вони виходять на протести? 20 людей стоять з телефонами і знімають одного, якого крутить і б’є кийками поліція. Так не протестують. Протестувати треба так, як ми протестували. Будувати барикади, готувати коктейлі Молотова і йти на спротив. Вони без Майдану нічого не зроблять», – вважає експерт.

На його думку, перші спроби справжнього бунту почнуться тоді, коли почнуть масово забирати чоловіків і це буде примусово.

«Перший етап вони зараз покриють за рахунок тих ідеологічно налаштованих людей, які кричали, що «укропів» треба знищувати і так далі. Сьогодні було декілька сюжетів про те, як добровольці самі побігли в військкомат. Вони першу хвилю ними закриють. А далі – будуть проблеми. І коли почнуться облави – тоді почнеться реальне фізичне протистояння і справжній бунт», – говорить Олег Жданов.

Він зауважив, що для того, щоб тих 300 тисяч новобранців перетворити на військо, потрібно пів року, тому говорити про боєздатні частини раніше весни – не варто.

«Єдине, може бути, що вони будуть перших відмобілізованих кидати в ті частини, які мають втрати 50-60% і там є таке оргядро, яке спроможне воювати, то тут може бути сенс, але це буде поступово і на першому етапі не буде мати масовий характер», – додає експерт.  

оренда квартири Львів

Новини