Масового обливання на площі Ринок у Львові цьогоріч не буде

Фото: ЛМР

Наступного тижня традиційних обливань на поливаний понеділок, який припадає на 6 травня, у центрі міста не буде. Жодних масових заходів у цей день міська рада не організовуватиме.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

Як наголосив керівник адміністрації міського голови Євген Бойко, традиційні обливання раніше не проводили через пандемію коронавірусу, а тепер – через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

«Обливаний понеділок – це традиція, яку львів’яни дуже любили. І на рівні міста ми з великим задоволенням її підтримували. Вперше зону для водних ігор та обливання на площі Ринок ми облаштували 10 років тому. 

Але після широкомасштабного вторгнення ми відмовились від цього заходу. Не час для гучних забав та публічних веселощів… Водяні батли на пл.Ринок обов’язково повернуться. Після перемоги», – каже Євген Бойко.

У мерії додають, що для тих, хто все ж бажає дотримуватись традицій обливаного понеділка, у місті працюють фонтани на пл. Митній і біля Оперного театру. Також мешканці Львова та гості міста можуть зустріти світле свято Воскресіння Христового у Шевченківському гаю, де працівники підготували насичену на події програму.

Крім того, напередодні та після Великодня у Львові та громаді проведуть події для дітей та дорослих: майстерки з створення світоч і писанок, гаївки, концерти та вікторини. Події відбуватимуться у міських школах мистецтв, бібліотеках, народних домах і музеях. З деталями всіх подій можна ознайомитись тут.

оренда квартири Львів

Новини