Масштабна ДТП на Скнилівському мості.  Хто платитиме за 27 пошкоджених автомобілів  

Фото: Патрульна поліція Львівщини

Чи не найбільша автотроща у Львові. Одразу 27 автівок потрапили в аварію на Скнилівському мості. Очевидці та учасники події кажуть, що ДТП трапилась через густий туман та обледенілий шляхопровід.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Це не США, де часто трапляються великі ДТП через негоду. Величезна автотроща сталася у Львові на вулиці Городоцькій на Скнилівському мосту. Автомобілі немов іграшкові порозкидало шляхопроводом. Одні автівки врізались в бордюр, інші – в легковики попереду. Усього на переправі потрощено 27 машин.

Туман, ожеледиця, непосипані дороги – так говорять про причини ДТП її учасники.

«Цей міст ще продувається, лід був дуже сильний. Після того, як все сталось, комунальна служба почали посипати», – говорить один із водіїв.

«Мене несло вже. То я в’їхала в оцей бордюр, і машину», – розповідає інша кермувальниця.

Скриншот з відео «Першого Західного»

 Один із постраждалих водій  Михайло Юрчишин о 7-ій ранку  їхав на роботу автомобілем. Не доїхав. Не допомогли машині ні нові зимові колеса, ні автоблокувальна система АБС. Туман був таким сильним, що заледве бачив, що коїться 20 метри попереду.

«Бачу купу машин, починаю гальмувати, а тут вбік – удар. І мене починає нести… Я починаю скеровувати в бордюр. Переді мною було машин 5. А після того тут вже почалось місиво», – розповідає водій Михайло Юрчишин.

Михайло Юрчишин, скриншот з відео «Першого Західного»

Скнилівський міст – як декорація до апокаліптичного фільму. Хтось оговтується від травм, хтось штовхає автомобіль, бо не працює двигун. А якщо і працює, то годі їхати, бо колеса викручені в інший бік.

На підмогу приїхали евакуатори. Власник одного Євген Корецький уже завантажує поламану автівку.

«Праве колесо, що пошкоджене, взагалі є нерухоме. Зараз підставимо підкат – колесо буде вільно рухатись на платформу евакуатора», – говорить він. За його словами, перевезення евакуатором по місту буде коштувати власнику до 2 тисяч гривень.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Роман Яріш працює аварійним комісаром 18 років. Такої автотрощі, каже, що не пам’ятає.

«Такого  ще у Львові я не бачив. 7, 12 машин було раз на Сихівському мості. Але 27 автомобілів – такого не ще не було. У всьому винен туман. Він лягає на поверхню, міст обдувається з двох сторін і швидше обмерзає», – говорить Роман Яріш.

Страховики, поліцейські та власники побитих автівок намагаються з’ясувати: хто в кого в’їхав, та хто кому має заплатити за понівечені машини. Без численних судових засідань, за словами патрульних інспекторів, не розберешся.

«Дорога була слизька чи що основною причиною цього ДТП – важко сказати. Свою роль відіграла неуважність водіїв, які рухались з трохи більшою швидкістю і не встигли відреагувати на автомобілі, які вже потрапили в аварію», – говорить керівник взводу Патрульної поліції у Львівській області Андрій Макарук.

Чому комунальники не простежили, аби Скнилівський міст не був слизьким – у Львівській міськраді не пояснили. Тим часом страховики та поліцейські радять бути обережними, особливо на переправах. Такі автошляхи найчастіше обмерзають у холодну пору. Відтак, під’їжджаючи до моста, варто знизити швидкість.

оренда квартири Львів

Новини