Маємо випереджати ворога в якості роботи з дронами – Зеленський

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський обговорив на селекторі інтенсивні бої на фронті та виробництво, постачання, забезпеченість підрозділів дронами. За його словами, що успішніші українські дрони, від FPV до стратегічних, то більше життів наших воїнів вдасться зберегти.

Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні.

«Вранішній селектор. Були, як зазвичай, доповіді з усіх напрямків державної роботи. Військові – щодо ситуації на фронті, щодо кожного напрямку інтенсивних боїв. Розвідка – поточні питання, окрема увага, звичайно, тому, що робить ворог, як тисне на своїх сателітів. Я вдячний усім нашим фахівцям, які здобувають для України актуальну спеціальну інформацію.

Окрема розмова – щодо дронів: питання виробництва, питання постачання, забезпеченості підрозділів. Зрозуміло, що це одне з головних завдань року – випереджати ворога в якості роботи з дронами. Що успішніші українські дрони, від FPV до стратегічних, то більше життів наших воїнів ми збережемо».

Також президент повідомив, що провів стратегічну нараду з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем на якій йшлося про роботу з сусідами України у Євросоюзі. Зокрема, проговорили заплановані деталі міжурядової співпраці з Польщею, Словаччиною, Чехією, Румунією та Болгарією.

Окрім того, Зеленський згадав і про перемовини з міністром закордонних справ Угорщини – на рівні керівника Офісу Андрія Єрмака та міністра закордонних справ Дмитра Кулеби та свою розмову із Прем’єр-міністром Греції.

«Обговорили з паном прем’єр-міністром подальшу співпрацю України та Греції – двосторонню, а також і на рівні всієї Європи: в інституціях Євросоюзу, а також у Балканському регіоні – готуємо новий саміт Україна – Балкани. А також запросив Грецію приєднатися до організації Глобального саміту миру».

оренда квартири Львів

Новини